Publisert for 2 dager siden
2836 Biri, Norway
9 000 kr / måned
Lys og nyoppusset 2-roms leilighet sentralt på Biri - nær skole, barnehage, buss og butikker. Nyoppusset og trivelig 2-roms leilighet på ca 34 kvm leies ut sentralt i Biri. Leiligheten passer perfekt for enslige, pendlere, studenter eller par som ønsker kort vei til det meste.Leiligheten har nytt bad, ett soverom og praktisk planløsning. Det er ett rolig og familievennlig område, med svært kort avstand til både skole, barnehage, turterreng og bussholdeplass. Kort om leiligheten:- Bad fra 2026- Varme i gulv i gang og på bad- Lys og trivelig stue- 1 soverom- Praktisk kjøkken- Varmepumpe som primæroppvarming- Parkeringsmuligheter i nærheten- Overbygd inngangspartiLeieforhold:- Leiepris: 9000,-- Depositum etter avtale- Strøm: Ikke inkludert- Internett: Inkludert- Tv: Ikke inkludert- Ledig fra: 7. juni- Dyrehold/røyking: Ikke tillatUtleier bor i samme hus med små barn, så normal lyd fra familieliv må påberegnes. Intressert?Ta
Lys og nyoppusset 2-roms leilighet sentralt på Biri - nær skole, barnehage, buss og butikker. Nyoppusset og trivelig 2-roms leilighet på ca 34 kvm leies ut sentralt i Biri. Leiligheten passer perfekt for enslige, pendlere, studenter eller par som ønsker kort vei til det meste.Leiligheten har nytt bad, ett soverom og praktisk planløsning. Det er ett rolig og familievennlig område, med svært kort avstand til både skole, barnehage, turterreng og bussholdeplass. Kort om leiligheten:- Bad fra 2026- Varme i gulv i gang og på bad- Lys og trivelig stue- 1 soverom- Praktisk kjøkken- Varmepumpe som primæroppvarming- Parkeringsmuligheter i nærheten- Overbygd inngangspartiLeieforhold:- Leiepris: 9000,-- Depositum etter avtale- Strøm: Ikke inkludert- Internett: Inkludert- Tv: Ikke inkludert- Ledig fra: 7.
juni- Dyrehold/røyking: Ikke tillatUtleier bor i samme hus med små barn, så normal lyd fra familieliv må påberegnes. Intressert?Ta
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
34 m²
Pris
9 000 kr
Pris per m²
265 kr
Annonsen ligger på 2836 Biri, Norway
Laster inn kart