Publisert i går

1 rom leilighet på 53m² i Jessheim

2066 Jessheim, Norway

14 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Lys og moderne 2-roms med vestvendt balkong og garasje | Rolig område på Jessheim

Lys og moderne 2-roms med vestvendt balkong og garasje | Rolig område på Jessheim Om boligenLys og moderne 2-roms leilighet fra 2020 til leie i rolige omgivelser i Reidar Bakkes veg på Jessheim. Leiligheten ligger i 2. etasje og holder en gjennomgående pen standard med store vindusflater som gir godt med naturlig lys.Boligen er på 53 kvm, lettstelt og praktisk, fin utsikt og ligger i et rolig område nær naturen.Vestvendt balkong gir gode solforhold og hyggelig uteplass på ettermiddag og kveld.⸻InnholdLeiligheten inneholder:* Entré* Åpen stue- og kjøkkenløsning* Soverom* Flislagt bad med vaskemaskin* Vestvendt balkong* Bod i garasjeHvitevarer som følger med:* Kjøleskap* Komfyr* Oppvaskmaskin* Vaskemaskin* TVInternett og TV fra Telia er inkludert.Parkering i garasje for en stk. bil, med mulighet for elbillading.⸻BeliggenhetBoligen ligger i et rolig og hyggelig område mot Algarheim, ca. 3 km fra Jessheim sentrum og togstasjon. Kort vei til bussholdeplass og gode forbindelser til Oslo og Gardermoen.* Ca. 3 km til Jessheim togstasjon* Ca. 9 km til Oslo Lufthavn Gardermoen* Kort vei til buss* Nær flotte turområder og natur⸻Leievilkår* Husleie: 14 697 kr per måned* Depositum: 3 måneder* Ledig fra: * Langtidsleie ønskes* Strøm ikke inkludert (leietaker tegner eget abonnement)* Røyking ikke tillatt* Møblert, men kan tilpasses etter avtale* Visning etter avtale

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

53 m²

Pris

14 000 kr

Pris per m²

264 kr

Kart

Annonsen ligger på 2066 Jessheim, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Jessheim

leilighet på 50.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 50m²

Kverndalsvegen 33B, 2067 Jessheim, Norway

13 000 kr / måned

leilighet på 60.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 60m²

2066 Jessheim, Norway

13 000 kr / måned

leilighet på 41.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 41m²

2066 Jessheim, Norway

13 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg