Publisert i dag
3050 Mjøndalen, Norway
16 000 kr / måned
LEILIGHET I ENEBOLIG TIL LEIE PÅ RYGH Med 5 minutters avstand til Mjøndalen sentrum. Eneboligen inneholder 3 soverom(tredje soverom kan brukes som loftstue),stue,kjøkken, bad samt separat WC,3 boder og stor hage. varmekabler i alle rom i 1. etasje vedovn i stue. Leiligheten har installert get og viken fiber.Det er gode sol forhold fra terrassen og kort avstand til barnehage,skole,butikker og torgstasjon. Parkering i gården.NB! Garasjen er ikke inkludert i husleien og kan ikke disponeres av andre enn huseieren. Snømåking og gressklipping er leierens ansvar.Ønsker langtids leiere, sikker betaler, ingen kjæledyr heller ikke røykere.Depositum er 30 000 kr ikke nav garantien.. Leier skal betale strøm, Vannavgiften inkludert 60 kubikkmeter i året.Hvis leier ønsker depositum konto i banken betaler gebyret.VISNING ETTER AVTALEOBS: ring mellom .
LEILIGHET I ENEBOLIG TIL LEIE PÅ RYGH Med 5 minutters avstand til Mjøndalen sentrum. Eneboligen inneholder 3 soverom(tredje soverom kan brukes som loftstue),stue,kjøkken, bad samt separat WC,3 boder og stor hage. varmekabler i alle rom i 1. etasje vedovn i stue. Leiligheten har installert get og viken fiber.Det er gode sol forhold fra terrassen og kort avstand til barnehage,skole,butikker og torgstasjon. Parkering i gården.NB! Garasjen er ikke inkludert i husleien og kan ikke disponeres av andre enn huseieren.
Snømåking og gressklipping er leierens ansvar.Ønsker langtids leiere, sikker betaler, ingen kjæledyr heller ikke røykere.Depositum er 30 000 kr ikke nav garantien.. Leier skal betale strøm, Vannavgiften inkludert 60 kubikkmeter i året.Hvis leier ønsker depositum konto i banken betaler gebyret.VISNING ETTER AVTALEOBS: ring mellom .
Type bolig
leilighet
Rom
3
Størrelse
130 m²
Pris
16 000 kr
Pris per m²
123 kr
Annonsen ligger på 3050 Mjøndalen, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Mjøndalen