Publisert i går
5527 Haugesund, Norway
8 500 kr / måned
Kjellerleilighet til leie på Risøy . 2 Soverom BeskrivelseLeilighet til leie i sentrum på Risøy● Leilighet til leie I sentrum, 2 soverom, 64 kvm•1 store bad.●Aibel 5 min fra huset ● Nær Universiteter og Haugesund sentrum, ● Helse Fonna●Parkering for en bil●8000kr pr måned inkludert internet ●Gulvvarme •Kjøkken med integrerte hvitevarer, oppvask,kjøl/ frys.●●●●●Ønsker:- Informasjon om deg/dere-Jobb/ studier-Evt referanse fra tidligere leieforhold/ jobb.•Røykfritt . •Ansvarlige mennesker med stabil inntekt•Depositum 8000 kr.•Leiligheten leies ut for en periode på ikke mindre 1 ar!Velcommen til visning!😊
Kjellerleilighet til leie på Risøy . 2 Soverom BeskrivelseLeilighet til leie i sentrum på Risøy● Leilighet til leie I sentrum, 2 soverom, 64 kvm•1 store bad.●Aibel 5 min fra huset ● Nær Universiteter og Haugesund sentrum, ● Helse Fonna●Parkering for en bil●8000kr pr måned inkludert internet ●Gulvvarme •Kjøkken med integrerte hvitevarer, oppvask,kjøl/ frys.●●●●●Ønsker:- Informasjon om deg/dere-Jobb/ studier-Evt referanse fra tidligere leieforhold/ jobb.•Røykfritt .
•Ansvarlige mennesker med stabil inntekt•Depositum 8000 kr.•Leiligheten leies ut for en periode på ikke mindre 1 ar!Velcommen til visning!😊
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
41 m²
Pris
8 500 kr
Pris per m²
207 kr
Annonsen ligger på 5527 Haugesund, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Haugesund