Publisert i dag
3510 Hønefoss, Norway
10 800 kr / måned
HØNEFOSS | Lys og arealeffektiv 2-roms leilighet med sentral beliggenhet Velkommen til Krokenveien 6 i Hønefoss!En praktisk og moderne 2-roms leilighet i 2. etasje med smart planløsning og gjennomgående moderne standard. Leiligheten ble totalrenovert i 2018Her bor du i rolige omgivelser med kort vei til butikk, bussforbindelser og øvrige servicetilbud.BeliggenhetBoligen ligger sentralt i HønegataHyggelig område med kort avstand til Kiwi Hønegata, kollektivtransport og sentrum.Leiligheten inneholderPraktisk kjøkken med stekeovn, platetopp og oppvaskmaskin.Bad med dusjkabinett og moderne innredning.Soverom med garderoskap.Parkeringsmulighet.Fiber er klargjort i boligen.Strøm og internettStrøm kommer i tillegg via egen strømmåler.Internett/fiber kan bestilles ved behov av leietaker.LeieforholdHusleie: 10 800 kr pr. månedDepositum: 22 000 krKommunale avgifter og vann er inkludert i husleien.Ikke tillatt med hund eller katt.Ikke tillatt med røyk innendørs Ta
HØNEFOSS | Lys og arealeffektiv 2-roms leilighet med sentral beliggenhet Velkommen til Krokenveien 6 i Hønefoss!En praktisk og moderne 2-roms leilighet i 2. etasje med smart planløsning og gjennomgående moderne standard. Leiligheten ble totalrenovert i 2018Her bor du i rolige omgivelser med kort vei til butikk, bussforbindelser og øvrige servicetilbud.BeliggenhetBoligen ligger sentralt i HønegataHyggelig område med kort avstand til Kiwi Hønegata, kollektivtransport og sentrum.Leiligheten inneholderPraktisk kjøkken med stekeovn, platetopp og oppvaskmaskin.Bad med dusjkabinett og moderne innredning.Soverom med garderoskap.Parkeringsmulighet.Fiber er klargjort i boligen.Strøm og internettStrøm kommer i tillegg via egen strømmåler.Internett/fiber kan bestilles ved behov av leietaker.LeieforholdHusleie: 10 800 kr pr.
månedDepositum: 22 000 krKommunale avgifter og vann er inkludert i husleien.Ikke tillatt med hund eller katt.Ikke tillatt med røyk innendørs Ta
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
30 m²
Pris
10 800 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Parkering
Ja
Pris per m²
360 kr
Annonsen ligger på 3510 Hønefoss, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Hønefoss