Publisert for 2 dager siden
5107 Salhus, Norway
10 500 kr / måned
Flott leilighet til leie på Flatøy Flott liten leilighet til leie på Flatøy.Ligger sentralt på Flatøy med kort gangavstand til buss terminal. Kort vei til både Knarvik, Frekhaug og 15 min med bil til Åsane.43 kvm. 2 soveromOppvaskmaskin og kjøleskap er integrert Leies ut umøblert men med hjørnesofa visst ønskelig. 1 parkeringsplass utenfor og utebod på ca 4 kvm Er ledig fra 1. August Ikke husdyr eller røyk.Ønskelig med langtidsleieSend oss gjerne en melding med en kort tekst/boligCV om deg/dere ved interesse
Flott leilighet til leie på Flatøy Flott liten leilighet til leie på Flatøy.Ligger sentralt på Flatøy med kort gangavstand til buss terminal. Kort vei til både Knarvik, Frekhaug og 15 min med bil til Åsane.43 kvm. 2 soveromOppvaskmaskin og kjøleskap er integrert Leies ut umøblert men med hjørnesofa visst ønskelig.
1 parkeringsplass utenfor og utebod på ca 4 kvm Er ledig fra 1. August Ikke husdyr eller røyk.Ønskelig med langtidsleieSend oss gjerne en melding med en kort tekst/boligCV om deg/dere ved interesse
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
43 m²
Pris
10 500 kr
Pris per m²
244 kr
Annonsen ligger på 5107 Salhus, Norway
Laster inn kart