Publisert for 3 dager siden
4008 Stavanger, Norway
21 000 kr / måned
Fin og sentral 3-roms leilighet i sentrum av Stavanger med egen p-plass InnholdLeiligheten er nylig oppusset med nytt bad fra 2024 og nytt kjøkken fra 2025. Den holder en gjennomgående god standard med sjenerøs takhøyde. Leiligheten inneholder to gode soverom, ett bad og en åpen stue/kjøkkenløsning med en hyggelig balkong. Det er parkering på egen oppmerket parkeringsplass. Bod tilgjengelig om ønskelig. BeliggenhetBoligen ligger sentrumsnært, men i et rolig område med lite trafikkstøy. I nærområdet er det rikelig med kafeer og spiseplasser, og både Gamle Stavanger, Ledaalparken og Stavanger svømmehall er en kort spasertur unna. OppvarmingLeiligheten oppvarmes med varmekabler på bad og panelovn i stue.Egne abonnementerLeiligheten leies ut med Norgespris. Leietaker tegner eget abonnement for strøm.HusleieHusleie: Kr 21 000 per måned. Grunnpakke internett, grunnpakke TV og parkering er inklusivt i leien. Leietid: Langtidsleie.Oppsigelsestiden i dette leieforholdet er 3 måneder for begge parter. Utleiers krav til sikkerhetDepositum: Kr 50 000Andre forholdLeiligheten leies ut møblert.Dyr ønskes ikke. Ta
Fin og sentral 3-roms leilighet i sentrum av Stavanger med egen p-plass InnholdLeiligheten er nylig oppusset med nytt bad fra 2024 og nytt kjøkken fra 2025. Den holder en gjennomgående god standard med sjenerøs takhøyde. Leiligheten inneholder to gode soverom, ett bad og en åpen stue/kjøkkenløsning med en hyggelig balkong. Det er parkering på egen oppmerket parkeringsplass. Bod tilgjengelig om ønskelig. BeliggenhetBoligen ligger sentrumsnært, men i et rolig område med lite trafikkstøy. I nærområdet er det rikelig med kafeer og spiseplasser, og både Gamle Stavanger, Ledaalparken og Stavanger svømmehall er en kort spasertur unna.
OppvarmingLeiligheten oppvarmes med varmekabler på bad og panelovn i stue.Egne abonnementerLeiligheten leies ut med Norgespris. Leietaker tegner eget abonnement for strøm.HusleieHusleie: Kr 21 000 per måned. Grunnpakke internett, grunnpakke TV og parkering er inklusivt i leien. Leietid: Langtidsleie.Oppsigelsestiden i dette leieforholdet er 3 måneder for begge parter. Utleiers krav til sikkerhetDepositum: Kr 50 000Andre forholdLeiligheten leies ut møblert.Dyr ønskes ikke. Ta
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
93 m²
Pris
21 000 kr
Pris per m²
226 kr
Annonsen ligger på 4008 Stavanger, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Stavanger