Publisert for 3 dager siden

3 rom leilighet på 114m² i Porsgrunn

3921 Porsgrunn, Norway

20 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Bratsberg brygge : Ytterst mot elva, 4-roms med flott utsikt

Bratsberg brygge : Ytterst mot elva, 4-roms med flott utsikt Leiligheten ligger helt ut mot Porsgrunnselva. Terrasse mot elva på 14 m2. Hvitevarer på kjøkken medfølger. Heis fra garasje til gang rett ved leilighetsdøren. God standard.

Type bolig

leilighet

Rom

3

Størrelse

114 m²

Pris

20 000 kr

Pris per m²

175 kr

Kart

Annonsen ligger på 3921 Porsgrunn, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Porsgrunn

leilighet på 76.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 76m²

3922 Porsgrunn, Norway

18 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg