Listed yesterday

2 rooms apartment of 12m² in Bergen

5052 Bergen, Norway

9 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Totalrenovert jentekollektiv med høy standard rett ved HVL og Haukeland Sykehus

Totalrenovert jentekollektiv med høy standard rett ved HVL og Haukeland Sykehus Velkommen til denne totalrenoverte leiligheten med høy standard sentralt på Kronstad. Leiligheten går over tre etasjer, og har en lys og luftig romfølelse med langstrakt utsikt utover nærområdet.Dette er et godt valg for deg som verdsetter høy standard, tar godt vare på hjemmet ditt og ønsker et koselig og trivelig jentekollektiv.Ditt private soverom• Lydisolert soverom med egen nøkkel• Utstyrt med 120 × 200 cm seng, garderobeskap, kommode, skrivebord og stolFellesarealer• 35 m2 stor møblert stue med åpen kjøkkenløsning• Stilrent AUBO-kjøkken med kjøkkenøy• To bad – ett med dusj og ett med badekarPraktiske fordeler• Balansert ventilasjon med varmegjenvinning for godt inneklima og lavere strømkostnader• Varmepumpe for effektiv oppvarming og kjøling• Etterisolert leilighet for bedre komfort og lavere energiforbruk• Høyhastighets fiberinternett inkludert i leien• Boligsprinklet for ypperste brannsikkerhetSentral beliggenhet• Ca. 6 minutters gange til Høgskulen på Vestlandet (HVL), Trene Sammen Kronstad og bybanen• 1 minutt til Haukeland Universitetssykehus• Gangavstand til Rema 1000, Kiwi, Spar og søndagsåpen Bunnpris• Gode bussforbindelser rett utenfor huset (ca. 10 min til sentrum)• Sykkel til Bergen sentrum tar ca. 12 minutter• Kort vei til tur- og friluftsområder som Christieparken og UlrikenPris og betingelser• Vi har to ledige rom:Soverom 1: 8 m2 (9 m2 gulvareal) – 9 000 kr per månedSoverom 2: 12 m2 – 10 000 kr per måned• Strøm: 400 kr a konto per måned• Depositum: 2 måneders leie eller depositumsgaranti via HoSlik går du videreSend en melding hvis du er interessert i å leie. Du får da en lenke til et Google Forms-skjema der du kan fortelle litt om deg selv. Vi tar

Property type

apartment

Rooms

2

Size

12 m²

Price

9 000 kr

Price per m²

750 kr

Map

The listing is located at 5052 Bergen, Norway

Loading map