Listed 3 days ago

1 room apartment of 60m² in Trondheim

7047 Trondheim, Norway

14 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Strindalia: Nyere 2-roms i 2. etg. Vestvendt balkong med fjordutsikt. Bygg fra 2023. Inkl: Oppvarming, v.v og internett.

Strindalia: Nyere 2-roms i 2. etg. Vestvendt balkong med fjordutsikt. Bygg fra 2023. Inkl: Oppvarming, og internett. Leiligheten var ferdigstilt i april 2023, ligger i 2. etasje og har en innglasset vestvendt balkong som gir meget gode solforhold. Utsikt mot fjorden. Det er inkludert oppvarming, varmtvann og fibernett i leieprisen. I tillegg følger det en bod i kjeller. Garderobeskap og kombinert vaskemaskin/tørketrommel medfølger.Om Strindalia:- Solrik beliggenhet mellom Brundalen og Granåslia, med nærhet til Jakobsli - Flott utsikt mot fjorden og Fosenalpene - Et fredelig nabolag i landlige omgivelser - God planløsning og mye lys - Strindalia hagelag med felles drivhus og hageparseller - Felles fasiliteter som fiksebod/sykkelverksted, sykkel- og hundevask, ski- og smørebod - Lekeplass og sitteområder med bord og benker - Parkeringskjeller og heis, samt felles oppstillings-plass for sameiet (P-plass kan leies internt i sameiet mot et tillegg i pris) - Svanemerket boligprosjekt = miljøvennlig og bærekraftig bolig - Kort vei til marka og flotte turområder - Kort vei til NTNU Dragvoll Ikke røyk eller dyr. Ta gjerne

Property type

apartment

Rooms

1

Size

60 m²

Price

14 500 kr

Price per m²

242 kr

Map

The listing is located at 7047 Trondheim, Norway

Loading map