Listed today
2317 Hamar, Norway
15 500 kr / month
Oppgradert leilighet i sentrum, mellom CC og iNN Leiligheten er en del i et sameie med 12 leiligheter. Leiligheten er i høy 1.etg. Leiligheten er oppgradert med gulvvarme og nytt kjøkken. Den er delvis møblert, med stekeovn, platetopp, oppvaskmaskin, kjøkkenbord og - stoler, entreskap, entrehylle, entrespeil, skap og bokhylle i stue, garderobeskap på begge soverom.Det ble lagt gulvvarme i stue, kjøkken og entre i 2022, og vegger og himlinger ble pusset opp og malt.Det er mulighet for garasjeplass i parkeringskjeller, og bruk av Elbil lader. Det er også stor bod i kjeller.Leiligheten har avtale om Norgespris. Leietaker velger selv strømleveandør. Garasjeplass i parkeringskjeller kan inkluderes i leieavtalen. Strøm for elbil-lader faktureres etter forbruk.
Oppgradert leilighet i sentrum, mellom CC og iNN Leiligheten er en del i et sameie med 12 leiligheter. Leiligheten er i høy 1.etg. Leiligheten er oppgradert med gulvvarme og nytt kjøkken. Den er delvis møblert, med stekeovn, platetopp, oppvaskmaskin, kjøkkenbord og - stoler, entreskap, entrehylle, entrespeil, skap og bokhylle i stue, garderobeskap på begge soverom.Det ble lagt gulvvarme i stue, kjøkken og entre i 2022, og vegger og himlinger ble pusset opp og malt.Det er mulighet for garasjeplass i parkeringskjeller, og bruk av Elbil lader.
Det er også stor bod i kjeller.Leiligheten har avtale om Norgespris. Leietaker velger selv strømleveandør. Garasjeplass i parkeringskjeller kan inkluderes i leieavtalen. Strøm for elbil-lader faktureres etter forbruk.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
74 m²
Price
15 500 kr
Price per m²
209 kr
The listing is located at 2317 Hamar, Norway
Loading map