Listed today

2 rooms apartment of 93m² in Hamar

2316 Hamar, Norway

20 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Nyoppført leilighet på 69 m²

Nyoppført leilighet på 69 m² Nyoppført leilighet på 69 m² over 2 plan – attraktiv beliggenhet på StorhamarNy og moderne leilighet i utleiedel av vertikaldelt enebolig leies ut. Boligen er på 69 m² og går over 2 etasjer, med praktisk og arealeffektiv planløsning.Leiligheten inneholder stue/kjøkken, moderne bad og 2 gode soverom. Kjøkken med integrert kjøl/frys, komfyr med pyrolyse,induksjonstopp, oppvaskmaskin og micro.Hovedsoverommet har plass til 180 cm seng, og soverom 2 har plass til cm seng.Boligen kjennetegnes av store vinduer og god gjennomlysning, noe som skaper lyse og trivelige oppholdsrom.Boligen er nyoppført og ferdigstilles snart. Uteområdet blir asfaltert i løpet av de neste dagene, og det etableres terrasse/platting på bakkeplan. Leiligheten er innflyttingsklar fra 01.06.BeliggenhetLeiligheten har en meget attraktiv beliggenhet på Storhamar, et populært og veletablert boligområde i Hamar. Boligen har tomtegrense mot Storhamar skole, noe som gir en svært praktisk og sentral plassering.Her bor man rolig og sentralt, med ca. 2 minutter å gå til busstopp. Maxi Storsenter ligger ca. 3–4 minutter unna, og Storhamarsenteret, dagligvare, apotek og servicetilbud ligger også i nærheten. Området har i tillegg nærhet til Mjøsa, Furuberget, Domkirkeodden og Hamar sentrum.Dette er en praktisk og ettertraktet bolig for både par, studenter, små familier og pendlere.Kort fortalt:69 m²NyoppførtOver 2 plan2 soveromHovedsoverom med plass til 180 cm sengSoverom 2 med plass til cm sengModerne badTerrasse/platting på bakkeplanUteområde asfalteresTomtegrense mot Storhamar skoleBusstopp ca. 2 minutter unnaMaxi Storsenter ca. 3–4 minutter unnaStorhamarsenteret i nærhetenInnflyttingsklar fra 01.06Passer godt for par, studenter, liten familie eller rolige leietakere som ønsker en ny bolig med sentral og attraktiv beliggenhet.Del av garasje med egen lader til elbil.Fiberbredbånd med tvpakke fra altibox unkludert. Flere bilder kommer etthervert.Ta gjerne

Property type

apartment

Rooms

2

Size

93 m²

Price

20 000 kr

Price per m²

215 kr

Map

The listing is located at 2316 Hamar, Norway

Loading map