Listed 2 days ago

4 rooms apartment of 65m² in Trondheim

7031 Trondheim, Norway

6 990 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Moderne og sentrumsnær leilighet med 4 rom til leie nær NTNU og Handelshøyskolen BI(Strøm inkludert!)

Moderne og sentrumsnær leilighet med 4 rom til leie nær NTNU og Handelshøyskolen BI(Strøm inkludert!) Alt inkludert! Møt opp med deg selv og en bag med klær så er du i mål. Kommer du langveis fra så henter vi deg på flyplassen.Vi har gleden av å tilby en moderne leilighet med fire rom til leie, perfekt for studenter som søker et komfortabelt og sentrumsnært bofellesskap. Denne nybygde leiligheten, ferdigstilt i 2020, har alt du trenger for å trives under studietiden.Beliggenheten er ideell for studenter, med kort avstand til universiteter, høgskoler, butikker, restauranter og offentlig transport. Du vil ha enkel tilgang til NTNU Gløshaugen, St. Olavs hospital, NTNU Kalvskinnet, NTNU Dragvoll og Handelshøyskolen BI - campus Trondheim.I umiddelbar nærhet finner du alt du trenger. Kiwi og REMA 1000 er blant de nærliggende dagligvarebutikkene, slik at du enkelt kan handle det du trenger til daglig. Når du føler for å ta en pause fra matlagingen, kan du utforske spisestedet Kompis, som er i gangavstand fra leiligheten. Det er også verdt å nevne at Kiwi-butikken er i samme bygg, og du kan ta heisen direkte ned til butikken.Vi ønsker å skape et trivelig bofellesskap, der studenter kan fokusere på studiene sine samtidig som de har et sosialt og støttende miljø rundt seg. Ta

Property type

apartment

Rooms

4

Size

65 m²

Price

6 990 kr

Price per m²

108 kr

Map

The listing is located at 7031 Trondheim, Norway

Loading map