Listed yesterday

2 rooms apartment of 48m² in Trondheim

7047 Trondheim, Norway

17 900 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Moderne og eksklusivt innredet 3-romsleilighet fra 2019 - Lave bokostnader - Fjernvarme, vann, internett og TV inkl

Moderne og eksklusivt innredet 3-romsleilighet fra 2019 - Lave bokostnader - Fjernvarme, vann, internett og TV inkl BeliggenhetLeiligheten ligger rolig til i grønne omgivelser med kort vei til både turområder og byen. Fra leiligheten er man en sykkeltur unna det meste og en kort busstur unna alt (kontinuerlige direktebusser til sentrum). Den ligger 10 min å gå/4 min å sykle fra Dragvoll og enda nærmere campus Tunga. I underetasjen av Hagebyen ligger en stor og ny Kiwi, kun 2 min fra døra. Du har også TrenHer rett over gata og Estenstadmarka like utenfor døra, med supre tur- og joggemuligheter (og lysløype om vinteren)!LeilighetenLeiligheten er en 3-roms på 48m2 med balkong som ligger i byggets grunnplan. Den ble ferdigstilt i 2019, så her er både bygget og inventaret av svært god standard. Dette gir bla. god lyd- og varmeisolasjon. Tilhørende leiligheten er en stor bod (deler vil brukes av utleier) og en egen sykkelbod. Leiligheten leies ut fullt møblert med gjennomgående høy standard. Om ønskelig, kan diverse møbler flyttes I boden om dere har med eget. HusleieKr. 17 900 pr. måned. Fjernvarme, vann og avløpsutgifter, internett, TV er inkludert i leien.ParkeringDet medfølger ikke parkeringsplass til leiligheten, men det er mulig med langtidsleie av plass i sameiets parkeringskjeller fra andre privatpersoner i sameiet. OppsigelseOppsigelsestiden i dette leieforholdet er 3 måneder for begge parter.Leieforholdet har en bindingstid frem til , og dette er første mulige tidspunkt en oppsigelse kan ha virkning fra. Sies leieforholdet opp innen denne dato vil leieforholdet ha en minste leietid frem til . Oppsigelser levert etter utløp av bindingstiden den vil ha virkning den første dag i den påfølgende måneden etter at oppsigelsen er mottatt.Interessert?Hvis det er noe mer du lurer på, så er det bare å sende meg en melding! Hvis du allerede er interessert så skriv gjerne litt om deg selv :)

Property type

apartment

Rooms

2

Size

48 m²

Price

17 900 kr

Price per m²

373 kr

Map

The listing is located at 7047 Trondheim, Norway

Loading map