Listed today
4580 Lyngdal, Norway
9 750 kr / month
Leilighet til leie på Rom i Lyngdal - Rinnan Lys og fin leilighet sentralt på Rom i Lyngdal. Kort avstand til skole, idrettshall og butikker. Leiligheten ligger i første etasje og inneholder inngang, 2 soverom, bad/vaskerom, stue med kjøkken, utvendig bod, carport og en stor utvendig terrasse i betong. Det er også en gjesteparkering.Leiligheten leveres umøblert, men med integrerte hvitevarer etter bildene over. Det er skap på det største soverommet. Kan tilby det møblert for 1500,- ekstra i måneden.Strøm, internett og TV er ikke inkludert i leien.Røyking og husdyr er ikke tillatt.Langtidsleie - 3 måneders gjensidig oppsigelse.Referanse fra evt. tidligere leieforhold er ønskelig. Ta
Leilighet til leie på Rom i Lyngdal - Rinnan Lys og fin leilighet sentralt på Rom i Lyngdal. Kort avstand til skole, idrettshall og butikker. Leiligheten ligger i første etasje og inneholder inngang, 2 soverom, bad/vaskerom, stue med kjøkken, utvendig bod, carport og en stor utvendig terrasse i betong. Det er også en gjesteparkering.Leiligheten leveres umøblert, men med integrerte hvitevarer etter bildene over.
Det er skap på det største soverommet. Kan tilby det møblert for 1500,- ekstra i måneden.Strøm, internett og TV er ikke inkludert i leien.Røyking og husdyr er ikke tillatt.Langtidsleie - 3 måneders gjensidig oppsigelse.Referanse fra evt. tidligere leieforhold er ønskelig. Ta
Property type
apartment
Rooms
2
Size
68 m²
Price
9 750 kr
Price per m²
143 kr
The listing is located at 4580 Lyngdal, Norway
Loading map