Listed today
5532 Haugesund, Norway
10 499 kr / month
Fint 2 soverom leilighet til leie. Ledige fra Innholdsrik og praktisk 3-roms leilighet i kjeller. Leiligheten har egen inngang og inneholder gang, mellomgang, 2 soverom, bad og åpen stue med Kjøkkenløsning. Leiligheten ligger i hyggelig gate kort vei til skole, barnehage og butikker. Det er kort avstand til det meste. Buss stop (ca.35m), Kiwi butikk(ca.55m), bare 5 min gang til Haugaland videregående skole og 10 min gange til Høyskolen og Haugesund sykehus.Leiligheten inneholder av alt dere trenger av møbler (sovesofa, senger, spisebord med stoler). Av hvitevarer er der stort kombiskap (kjøleskap/fryser),induksjon koketopp, komfyr, oppvaskmaskin, kjøkkenvifte og vaskemaskin.Kjøkken , stua, mellomgang og gang er utstyrt med varmekabler, på soverommet er veggovn.Parkering på egen plass inne på eiendommen.Strøm er ikke inkludert I leien. Leiligheten har egen strøm måler.Vi leier ut til rolige folk. Røyking ikke tillatt i leiligheten, ikke dyr. Visning etter avtale. Kan leie ut fra
Fint 2 soverom leilighet til leie. Ledige fra Innholdsrik og praktisk 3-roms leilighet i kjeller. Leiligheten har egen inngang og inneholder gang, mellomgang, 2 soverom, bad og åpen stue med Kjøkkenløsning. Leiligheten ligger i hyggelig gate kort vei til skole, barnehage og butikker. Det er kort avstand til det meste. Buss stop (ca.35m), Kiwi butikk(ca.55m), bare 5 min gang til Haugaland videregående skole og 10 min gange til Høyskolen og Haugesund sykehus.Leiligheten inneholder av alt dere trenger av møbler (sovesofa, senger, spisebord med stoler).
Av hvitevarer er der stort kombiskap (kjøleskap/fryser),induksjon koketopp, komfyr, oppvaskmaskin, kjøkkenvifte og vaskemaskin.Kjøkken , stua, mellomgang og gang er utstyrt med varmekabler, på soverommet er veggovn.Parkering på egen plass inne på eiendommen.Strøm er ikke inkludert I leien. Leiligheten har egen strøm måler.Vi leier ut til rolige folk. Røyking ikke tillatt i leiligheten, ikke dyr. Visning etter avtale. Kan leie ut fra
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
10 499 kr
Price per m²
175 kr
The listing is located at 5532 Haugesund, Norway
Loading map