Listed today
Ræge, 4054 Tjelta, Norway
8 500 kr / month
Fin liten leilighet ink/strøm og internett. Fin liten kjekk lhybel eilighet med salkove til leie i Hålandsmarka. Den er lys, luftig og lun. Sokkel. Godt isolert. Varmekabler og fliser på bad. Veldig godt lydisolert. Garasjen over så ingen som springer og tramper i taket. Støpt dekke til nabo. Alt I alt en veldig kjekk leilighet som er verdt å se. Hvitevarer følger og litt møbler. Ligger i et rolig boligfelt med fine turmuligheter rett utenfor døren. Her ligger Vigdelstranden 10min gange nedover stien i idyllisk beiteland .Kort vei til Forus ,selv på morgenen bruker du 15min, 15-20 til sandnes sentrum, 20+ til Stavanger sentrum og 10min til klepp. 10 min til flyplassen og 8km til sola sentrum.Ligger gunstig til I forhold til bom. Parkering til 1 bil på tomt. Ps, Vi har ikke EL bil lader. Leiligheten inkluderer strøm for 1person.😊Ta
Fin liten leilighet ink/strøm og internett. Fin liten kjekk lhybel eilighet med salkove til leie i Hålandsmarka. Den er lys, luftig og lun. Sokkel. Godt isolert. Varmekabler og fliser på bad. Veldig godt lydisolert. Garasjen over så ingen som springer og tramper i taket. Støpt dekke til nabo. Alt I alt en veldig kjekk leilighet som er verdt å se. Hvitevarer følger og litt møbler. Ligger i et rolig boligfelt med fine turmuligheter rett utenfor døren.
Her ligger Vigdelstranden 10min gange nedover stien i idyllisk beiteland .Kort vei til Forus ,selv på morgenen bruker du 15min, 15-20 til sandnes sentrum, 20+ til Stavanger sentrum og 10min til klepp. 10 min til flyplassen og 8km til sola sentrum.Ligger gunstig til I forhold til bom. Parkering til 1 bil på tomt. Ps, Vi har ikke EL bil lader. Leiligheten inkluderer strøm for 1person.😊Ta
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
8 500 kr
Price per m²
266 kr
The listing is located at Ræge, 4054 Tjelta, Norway
Loading map