Listed today
1415 Oppegård, Norway
15 500 kr / month
3-roms sokkelleilighet fra 2016 rett ved Greverud togstasjon Sokkelleilighet (i utgangspunktet mindre nedre del av moderne tomannsbolig) med 2 min gangavstand til Greverud stasjon leies ut omgående til langtidsleie. Alle utgifter utenom strøm er inkludert i leieprisen, deriblant internett og kommunale avgifter. Boligen leies ut umøblert.Boligen inkluderer:- 2 soverom- Bad med dusjkabinet- Romslig stue og kjøkken- Vannbåren gulvvarme i alle rom- Platting og lite uteområde foran inngangen med biloppstillingsplass- Liten utebodDet er gangavstand til Greverud senter (ca 8-10 min), barneskole og ungdomsskole, golfbane og marka, samt skiløyper på vinteren. Med svært kort gangavstand til togstasjonen tar det totalt under 30 min å komme seg til Oslo S og rundt 15 min til Ski. Ta gjerne
3-roms sokkelleilighet fra 2016 rett ved Greverud togstasjon Sokkelleilighet (i utgangspunktet mindre nedre del av moderne tomannsbolig) med 2 min gangavstand til Greverud stasjon leies ut omgående til langtidsleie. Alle utgifter utenom strøm er inkludert i leieprisen, deriblant internett og kommunale avgifter. Boligen leies ut umøblert.Boligen inkluderer:- 2 soverom- Bad med dusjkabinet- Romslig stue og kjøkken- Vannbåren gulvvarme i alle rom- Platting og lite uteområde foran inngangen med biloppstillingsplass- Liten utebodDet er gangavstand til Greverud senter (ca 8-10 min), barneskole og ungdomsskole, golfbane og marka, samt skiløyper på vinteren.
Med svært kort gangavstand til togstasjonen tar det totalt under 30 min å komme seg til Oslo S og rundt 15 min til Ski. Ta gjerne
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
15 500 kr
Price per m²
267 kr
The listing is located at 1415 Oppegård, Norway
Loading map